KIM JESTEŚMY?


NASZA HISTORIA

Nasza firma powstała w 1989 roku. Początkowo stawialiśmy kroki jako serwis AGD na terenie województwa łódzkiego. W przeciągu niedługiego czasu staliśmy się hurtownią a następnie producentem akcesoriów do sprzętu AGD.

Marka WELCO® jest to seria akcesoriów oraz osprzętu do maszynek do mielenia mięsa. WELCO® powstało w wyniku wieloletniej pracy w branży oraz zdobytego przy tym dużego doświadczenia. Naszym celem jest zapewnić naszym klientom szeroki wybór dodatków do maszynek, aby każdy mógł znaleźć to czego potrzebuje do swojego sprzętu.

89-21
Szatkownica do warzyw i Krajarka do warzyw gotowanych

NASZE PRODUKTY

Jako producent akcesoriów do maszynek do mielenia mięsa kładziemy ogromny nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów. Dbamy o kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, aby na końcu otrzymać zadowolenie naszych klientów.

Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego też rozwijamy naszą ofertę o nowe pozycje. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie oraz problemy, zatem w przypadku problemów z dopasowaniem osprzętu do twojej maszynki, nasz zespół pomoże wybrać to czego szukasz.

CECHY MARKI WELCO

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Naszym atutem jest zespół doświadczonych doradców, którzy doskonale znają specyfikę branży AGD. Dzięki temu możemy pomóc naszym klientom w doborze akcesoriów których potrzebują.

ELASTYCZNA OFERTA

Dbamy o to, aby dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta. Przez cały czas rozbudowujemy ją wychodząc na przeciw oczekiwaniom stawianym nam każdego dnia.

WSPARCIE DLA KLIENTA

Każdy klient może liczyć na pomoc naszych doradców, w momencie kiedy pojawią się wątpliwości przed wyborem dodatku z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

WŁASNE ZAPLECZE PRODUKCYJNE

Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, dzięki któremu mamy możliwość kontroli nad całym procesem wytwarzania naszych towarów. Codziennie nasz zespół dokłada starań, aby móc zaoferować produkty jak najwyższej jakości.